Akademia EduArts

Witamy w AKADEMII EduArts – polonijnej placówce edukacyjnej, założonej w 2008 roku, w Londynie, z inicjatywy Edyty Frądczak.

Główne profile naszej działalności to: nauczanie języka polskiego, warsztaty artystyczne oraz kursy językowe.

Akademia EduArts to przestrzeń edukacyjna bez granic, w której, podczas różnych kursów, warsztatów i szkoleń, Ty i Twoje dziecko, zdobędziecie nową wiedzę, umiejętności, odkryjecie i rozwiniecie swoje talenty, rozbudzicie pasje i kreatywność.

W oferowanych przez nas zajęciach online może wziąć udział każdy,  bez względu na wiek, umiejętności, miejsce zamieszkania.  Nasi uczniowie i kursanci, w większości, mieszkają w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Polsce.

KLIKNIJ I POZNAJ
NAS LEPIEJ

Ruszyły zapisy na rok 2022!

Najlepsza szkoła internetowa dla dzieci mieszkających za granicą. Ciekawe materiały do ćwiczeń i nauki przygotowane w bardzo czytelny i zrozumiały sposób zarówno dla uczniów jak i rodziców. Nauczyciele z zaangażowaniem i pasją prowadzą zajęcia lekcyjne.

https://keenitsolutions.com/products/wordpress/educavo/wp-content/uploads/2020/09/tab3-1.jpg

Akedemii EduArts Polonijnej Szkole Online, naszą misją jest nauczanie języka polskiego, historii i geografii Polski, pielęgnowanie kultury oraz tradycji polskich wśród polskich dzieci mieszkających poza granicami kraju.

Edukacja odbywa się na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Przygotowujemy uczniów do angielskich egzaminów państwowych GCSE i A-Level z języka polskiego, jako języka obcego, a także do kontynuacji edukacji w Polsce.
(Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 – 16 lat.)

W naszej szkole, stwarzamy warunki do rozwoju indywidualnych predyspozycji i możliwości dziecka poprzez dobór nowatorskich i autorskich metod nauczania.

Ponadto, w ramach szkolnego Klubu Rodzica,  prowadzimy szereg wykładów i warsztatów poruszających tematykę, m.in.: budowania zdrowych relacji w rodzinie, czy asertywności oraz oferujemy indywidualne sesje life coachingu i coachingu relacji.

https://keenitsolutions.com/products/wordpress/educavo/wp-content/uploads/2020/09/tab2-1.jpg

Akedemii EduArts Centrum Artystycznym naszym priorytetem są warsztaty oraz kursy rysunku i malowania, adresowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Z entuzjazmem,  odkrywamy, rozwijamy i wspieramy talenty, uwrażliwiamy na piękno sztuki, rozbudzamy wyobraźnię,  sięgamy do intuicji, inspirujemy do samodzielnego rozwoju artystycznego.

Przekazujemy wiedzę teoretyczną oraz dbamy o praktyczne jej zastosowanie. Uczymy również jak zaprezentować i sprzedać swój pierwszy obraz.

https://keenitsolutions.com/products/wordpress/educavo/wp-content/uploads/2020/09/tab1-1.jpg

Nasze kursy w Centrum Języków Obcych umożliwiają poznanie języków najczęściej używanych w kulturze zachodniej – angielskiego i hiszpańskiego.

Oba – stały się bardzo ważne zarówno w świecie biznesu,  jak i nauki czy rozrywki.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która z pełnym zaangażowaniem i pasja oddaje się pracy edukacyjno-artystyczno- wychowawczej.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym uczniom i kursantom motywację do rozwoju umiejętności przydatnych w życiu, rzetelne źródło wiedzy oraz platformę do uczestniczenia w wartościowych spotkaniach i nawiązywania nowych przyjaźni.