Akademia EduArts

Przebywając w kraju, gdzie prawie nie słyszymy ojczystej mowy, a środowisko przesycone jest nieznanymi nam wyrazami. Zostajemy niejako zmuszeni do przyswajania nowych słów, które nas ze wszech stron otaczają. Osłuchanie, przełamanie bariery skonstruowania pierwszych złożonych zdań używając nowo poznanych wyrażeń, pierwszy udany dialog, a później także doskonalenie zdolności płynnego mówienia – to zdecydowanie więcej niż 12 miesięczny kurs w zatłoczonych i przeładowanych grupach w polskich szkołach. Chłoniemy obcą mowę wszystkimi zmysłami, a poznane na lekcjach nowe słowa i zasady gramatyki jesteśmy w stanie niemal natychmiast przećwiczyć i zapamiętać. Dodatkowo, uczestnictwo w lokalnych atrakcjach razem z zapoznanymi przyjaciółmi wzmacnia naszą motywację do dalszej nauki. Nauka języka obcego pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka. W ten sposób między innymi ćwiczą swoją pamięć, koncentrację, poszerzają horyzonty, kształtują świadomość społeczną i kulturową.

Zmiana środowiska, spotkania z ludźmi z różnych stron świata, rozmowy wyłącznie w języku angielskim i atmosfera sprzyjająca pracy nad własnymi umiejętnościami językowymi – z naszego doświadczenia wynika, że to wystarcza, aby przełamać najgłębiej zakorzenione bariery językowe. Nauka za granicą w formie, jaką proponujemy, gwarantuje indywidualne podejście do każdego kursanta. Kurs językowy za granicą z native speakerami pozwala bardzo szybko osiągnąć postępy w nauce 🙂

Nie jest żadną tajemnicą, że w dzisiejszych czasach języki trzeba znać – w ten sposób podwyższasz swoje kwalifikacje zawodowe, zwiększasz szansę na awans, możesz skutecznie komunikować się podczas wyjazdu za granicę. Język obcy, szczególnie angielski, towarzyszy nam praktycznie na co dzień – w mediach – internecie, telewizji, w przestrzeni publicznej – w reklamach, na plakatach, opakowaniach produktów. Można pokusić się więc o stwierdzenie, że by do końca zrozumieć otaczającą nas, współczesną rzeczywistości potrzebna jest dobra znajomość przynajmniej języka angielskiego.

Hola amigo! Już wkrótce nauczysz się podstaw hiszpańskiego z Akademia EduArts!

Opanuj hiszpański od zera na kursie z gotowym planem, wartościowymi materiałami i wsparciem doświadczonej kadry! Gwarantujemy natychmiastowe wyniki. Zajęcia z Nami to podróż po zakamarkach gramatyki, słownictwa, fonetyki oraz poprawnej pisowni.

Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żyby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.Janusz Korczak