Akademia EduArts

Akademia EduArts to polonijna szkoła artystyczna, która uczy języka polskiego i kultury. Pomagamy uczniom być dumnymi ze swojego dziedzictwa, a naszą misją jest dzielenie się nim ze światem. Na tym profilu przyjmujemy dzieci w wieku o 6 do 16 lat.

Nauka języka polskiego za granicą to nie tylko nauka języka. To okazja dla dzieci do poznania nowej kultury, poznania nowych ludzi i niezapomnianych przeżyć. Jednym z wyzwań, przed jakim stają, jest to, że nie trzymają się języka polskiego i tracą więź z Polską.

Nasze wysokiej jakości, przystępne cenowo programy zanurzenia w języku polskim zapewniają bezpieczne, zabawne i niezapomniane wrażenia dla uczni. Programy te zawierają wszystkie niezbędne narzędzia zapewniające niezapomniane chwile.

Akademia EduArts pomaga rodzicom osiągnąć poczucie równowagi między domem, szkołą i Polską. Daje im wyjątkowe możliwości łączenia się z obiema kulturami i językami, aby zapewnić, że ich dzieci mogą być dumnymi patriotami obu kultur, nawet jeśli mieszkają poza ich granicami.

Polish Flag (Mazury Dance Company Polish YMCA i partnerzy)

Przygotowania do egzaminu GCSE, tak samo jak, przygotowania do egzaminu A-level rozpoczyna się w klasie 7 i trwają dwa lata. Uwieńczeniem tego dwuletniego programu jest podejście do egzaminu GCSE, a dwa lata później A-level z języka polskiego jako języka obcego – nowożytnego. Są to egzaminy państwowe. Wyniki egzaminu A-level respektowane są przez szkoły wyższe w Wielkiej Brytanii. A-Level zdany na wysokim poziomie umożliwia przyjęcie na studia na najsłynniejszych brytyjskich uczelniach, takich jak: Oxford University, University of Cambridge, London School of Economics, Imperial College London i wiele innych.