Akademia EduArts

WARSZTATY I KURSY MALOWANIA

Od ponad 14 lat tworzymy miejsce w którym aktywnie wspieramy dzieci w rozwoju twórczej aktywności.

Pomagamy również osobom dorosłym powrócić do porzuconych pasji i na nowo odkryć w sobie dziecięcą radość tworzenia.

Uczymy świadomie stawiać kropki, linie i plamy, by bez lęku rysować i malować.

Nasze warsztaty oraz kursy to profesjonalne, kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na wydziały architektury oraz uczelnie artystyczne.
Pracujemy również z osobami, dla których twórczość to pasja i hobby. Kursy rysunku prowadzone są przez dyplomowanych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy osiągają duże sukcesy w nauczaniu.

Warsztaty z malarstwa i rysunku mają na celu pomóc uczestnikom w określeniu własnej postawy twórczej poprzez sprecyzowanie i rozwijanie zainteresowań w dziedzinie sztuk plastycznych. Naturalną konsekwencją aktywnego udziału w kursie jest sukcesywne podnoszenie umiejętności technicznych oraz sprawności w stawianiu sobie zadań i efektywnym ich wykonywaniu.

Prowadzący kurs zakładają indywidualne podejście do każdego kursanta i elastyczny program zajęć oraz konsekwentne realizowanie planów zakładających rozwijanie wszelkich umiejętności – malarskich i rysunkowych.

Równie istotnym i wymaganym elementem kursu, jak zajęcia w pracowni, są prace wykonywane przez kursantów w domu. Mają one na celu określenie, sprecyzowanie, a następnie rozwiązywanie indywidualnych problemów, poszukiwanie nowych rozwiązań estetycznych i technicznych, rozwijanie umiejętności kompozycyjnych i wrażliwości na kolor.